Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolna Iwkowa

Iwkowa, małopolskie

  • 119 000 zł
  • 14 300 m²
  • 8,32 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Hepner...

Skontaktuj się

Działka rolna Iwkowa

Iwkowa, małopolskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

119 000 zł

14 300 m²

8,32 zł/m²

Działka rolna Iwkowa

Zaktualizowane: 8 maja 2026

119 000 zł 14 300 m² 8,32 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 119 000 zł (8,32 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: rolna, 14 300 m²
  •   kształt: nieregularny; teren zróżnicowany
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Obniżka ceny!

14 300 m natury i ciszy wyjątkowa działka rekreacyjna w Iwkowej
Na sprzedaż duża działka o powierzchni 14 300 m położona w malowniczej miejscowości Iwkowa, bezpośrednio przy trasie turystycznej prowadzącej do wieży widokowej.
To idealne miejsce dla osób szukających odpoczynku w naturze z dala od hałasu, sąsiadów i miejskiego zgiełku. (...)

Agent

Magdalena Hepner-Widło

791 013...

791 013 141

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

791 013...

791 013 141

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,