Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Iwkowa – oferty mieszkań w Małopolsce

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dla singa, pary.Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania w malowniczej Iwkowej, które zachwyca zarówno swoją lokalizacją, jak i wysokim standardem wykończenia. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

733 661 zł51,42 m² 14 268,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy budynek mieszkalny W samym centrum nowego sącza! -> sprzedaż Z rynku pierwotnego - brak podatku pcc 2% oraz brak prowizji! -> mieszkanie nowe, w stanie wykończonym "pod klucz" - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najnowsza oferta na wyłączność! Atrakcyjne mieszkanie 48m2 , po remoncie ulica Limanowskiego Nowy Sącz Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 48m2 , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Szkolna

Chełmiec(Iwkowa + 22 km)

3 500 zł85 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 85 m2, położony na pierwszym piętrze w Chełmcu w okolicy Astrocentrum. Apartament składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Limanowa

Limanowa(Iwkowa + 18 km)

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe, które znajduje się przy ul.Biedronia w Limanowej. Mieszkanie posiada 55 m2 i znajduje się na pietrze w budynku piętrowym. Mieszkanie: I.Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym Chełmiec

Chełmiec(Iwkowa + 22 km)

380 000 zł40,31 m² 9 426,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatnie mieszkanie w Chełmcu w nowym bloku z windą! Komfortowe mieszkanie o powierzchni 40,31m2 , usytuowane na 2 piętrze w stanie deweloperskim. Lokal charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł120 m² 8 325 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Rubinowej w Brzesku usytuowane na dwóch poziomach. Jeśli szukasz mieszkania wykończonego z dbałością o każdy detal, z materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 000 zł58 m² 7 965,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Naszą propozycją jest prestiżowa inwestycja na rynku nieruchomości w Nowym Sączu, znajdująca się na oś Gołąbkowickie to idealna lokalizacja dla ludzi, którzy cenią sobie zalety mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł26 m² 6 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie do adaptacji - ul. Brzeska, bochnia Proponujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na poddaszu budynku mieszkalnego przy ul. Brzeskiej w Bochni. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Przydworcowe,Nowy Sącz(Iwkowa + 24 km)

370 000 zł50,95 m² 7 262,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości imperium ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,95 m2 położone na 4 piętrze w IV piętrowym bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasna

Chruślice,Nowy Sącz(Iwkowa + 24 km)

450 000 zł46,68 m² 9 640,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie ogródkiem - Nowy Sącz, ul. Jasna Atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Jasnej w Nowym Sączu. Nieruchomość posiada prywatny.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij